Батьки на карантині намагаються придумати для своїх дітей різні заняття, щоб весело та з користю провести час. Донька Дональда Трампа Іванка поширила в мережі відео, на якому показала гарний приклад того, чим можна зайняти дітей під час ізоляції.

Читайте також: Ірина Федишин з синами показала, як правильно мити руки: відео

Нам постійно наголошують на тому, що потрібно часто та ретельно мити руки, щоб уберегтися від коронавірусної хвороби. Іванка Трамп навчила цьому правилу своїх дітей. На відео зіркова мама продемонструвала, як 8-річна Арабелла, 6-річний Джозеф і 3-річний Теодор намилюють руки та співають хором алфавіт. Таким чином діти не лише дбають про своє здоров'я, а й вивчають щось нове та корисне.

Ми всі повинні зіграти свою роль, щоб уповільнити поширення! Мийте руки. І вимикайте раковину ліктем або рушником. Робота з цією малечою триває вже 10-й день,
– підписала ролик Іванка Трамп.

Зазначимо, станом на 26 березня в Сполучених Штатах Америки зафіксували 68 573 інфікованих на Covid-19. Загалом у світі підтверджено 475 170 випадків захворювання. 21 358 людей померли, 114 787 – повністю одужали. Уряди держав закликають громадян дотримуватися правил карантину.


Як змінюються руки під час миття / Інфографіка 24 каналу