Поки весь світ готується до різдвяних свят, у Білому домі вже розпочали відзначення релігійних дат. 11 грудня перша леді влаштувала урочистий прийом з нагоди Хануки. У рамках події Дональд Трамп підписав указ про боротьбу з антисемітизмом. Проте не документ запам'ятається учасникам святкування, а ефектний образ Іванки Трамп, яка прикувала увагу всіх очевидців.

Читайте також: Різдвяний Білий дім: як Меланія Трамп прикрасила резиденцію

У резиденції вона з'явилась у розкішній приталеній сукні смарагдового кольору. Вбрання політика чудово підкреслило її струнку фігуру, а декольте у формі трапеції додавало пікантності вигляду Іванки Трамп. До образу вона підібрала туфлі на підборах та лаконічні прикраси, які й завершили look доньки президента.


Відзначення Хануки у США / Instagram / @whitehouse


Іванка Трамп у пікантній сукні / Getty Images

Цікаво, що на відзначення Хануки Іванка Трамп прийшла у супровоі своєї сім'ї – чоловіка Джареда Кушнера, 8-річної доньки Арабелли, 6-річного сина Джозефа та 3-річного Теодора.


Іванка Трамп з чоловіком та дітьми / Getty Images

А от перша леді США надала перевагу більш стриманому вбранню. Меланія Трамп зустрічала гостей Білого дому у чорній сукні з рукавами, як у кейпі. Талію знана модниця підкреслила тонким ремнем і виглядала бездоганно.


Стильні образи Меланії та Іванки Трамп / Instagram / @flotus


Меланія Трамп обирає чорне вбрання / Instagram / @flotus


Білий дім зустрів свято Хануки / Instagram / @flotus