Іванка Трамп – не лише радниця президента США та успішна бізнеследі, а й беззаперечна ікона ділового стилю. Проте цього разу в центрі уваги опинилися не її фешн-вподобання, а чарівна дитяча зовнішність. На особистій сторінці в інстаграмі знаменитість опублікувала привітання батьку Дональду Трампу з днем народження, яке доповнила чуттєвими світлинами.

Читайте також У блузці та спідниці: Іванка Трамп продемонструвала бездоганний діловий образ – фото

Іванка Трамп лаконічно привітала татка з 74-річчям, оприлюднивши серію фото з онуками. Серед зворушливих світлин з'явився й її дитячий знімок. Крихітка позувала на руках в батька в синій сукні та картатій сорочці, а її біляве волосся прикривав кумедний головний убір рожевого кольору. Знаменитий татко ніжно пригорнув доньку до себе й на фото постав у білій сорочці.


Іванка Трамп з батьком у дитинстві / Фото: Instagram / @ivankatrump

Варто нагадати, що Дональд Трамп розлучився зі своєю другою дружиною Іваною, коли доньці було лише 11 років. Проте в дитинстві дівчинка встигла насолодитися любов'ю татка, який не залишає її без уваги й в дорослому віці й не приховує своєї гордості за успішну бізнесвумен, модель, письменницю та політикиню, яка без сумніву є його правою рукою.