Вірусна пневмонія, яку спричинив коронавірус, нещадно забирає життя людей. Хвороба не оминає нікого. Вже не одна зірка шоу-бізнесу постраждала від цієї недуги. Вчора, 23 березня, на 90-му році пішла з життя Лючія Бозе, яка була популярною акторкою у 1950-х роках. Про смерть повідомив її син на сторінках у твіттері та інстаграмі.

Читайте також: Акторка Барбара Брильська спростувала інформацію щодо боротьби з онкологією

Жінка померла в одній із лікарень іспанської Серговії. Її син, відомий іспанський музикант Мігель Бозе поділився з прихильниками трагічною новиною.

Дорогі друзі, повідомляю, що моя мати, Лючія Бозе, щойно померла. Вона вже в кращих місцях,
– написав він у публікації.

Що відомо про Лючію Бозе?Лючія Бозе народилася в 1931 році в Мілані. У 1950 році відбувся її кінодебют у фільмі Жузеппе Де Сантіса "Немає миру під оливами". Також зіграла у стрічках "Хроніка одного кохання" та "Дама без камелій". Лючія Бозе вражала своїм екстравагантним іміджем на кінофестивалях. В іспанському місті Турегано у 2000 році вона відкрила перший у світі Музей ангелів. За час кар'єри Лючія встигла зіграти у семи фільмах, які принесли їй популярність.

Зазначимо, станом на 23 березня, у світі підтвердили понад 373 000 випадків зараження коронавірусом. Понад 16 000 людей померли, більше за 101 000 одужали. Людей закликають залишатися вдома, а при перших симптомах захворювання звертатися до сімейного лікаря.


Симптоми коронавірусу / Інфографіка 24 каналу