Таку думку висловив блогер Денис Казанський на своїй сторінці у Facebook.

"Взагалі вся ця історія з "Малоросією" наочно показує, чому Росія програє і в підсумку остаточно програє битву за розуми. Всіх придворних кремлівських політтехнологів з мільйонними гонорарами вистачило тільки на те, щоб викопати із землі зотлілий труп" Малоросії" і переконувати людей, що це ново і прогресивно", – йдеться у дописі.

Читайте також: Терорист Гіркін різко розкритикував "Малоросію" Захарченка

Журналіст додав, що людям, які живуть на Донбасі, замість євроінтеграції, розвитку і свободи бойовики пропонують ідею 17 століття під назвою "Малоросія".

Західним цінностям Росія протиставляє перегній, і думає, що це спрацює. Саме тому проросійські політики завжди програвали в Україні. Від щирого, що вони пропагують – совок, цар-батюшка, Малоросія, скрєпи – віє трупним отрутою. А створити щось по-справжньому нове і модне – розуму не вистачає,
– підсумував Денис Казанський.

Нагадаємо, вранці 18 липня ЗМІ почали активно поширювати заяву ватажка бойовиків так званої "ДНР" про створення республіки під назвою "Малоросія", яка стає, нібито, правонаступницею України.

Президент України Петро Порошенко переконаний, що ідея "Малоросії" виникла саме в Москві, а Захарченко лише передає кремлівські послання.