Кілька днів тому Ірина Шейк вперше засвітилася на відпочинку, на який вона відправилася разом зі свою мамою та 2-річною донькою Леєю. Свою відпустку супермодель вирішила провести на одному з улюблених курортів – Ібісі. Так, місцеві папараці часу не гають і пильно стежать за російською знаменитістю, фотографуючи, як вона проводить спекотні будні.

Читайте також: "Їй потрібен час, щоб оговтатись": як Ірина Шейк переживає розрив стосунків із Бредлі Купером

Однак, як виявилося, іспанські канікули вже засмагла Ірина Шейк проводить не лише з сім'єю, але й з друзями. Так, в об'єктив папараці модель потрапила разом з двома чоловіками, які супроводжували її з двох сторін, ніби, охоронці.

Російська знаменитість, яка давно живе та працює в США, прогулювалася пляжем у блідо-зеленому суцільному купальнику, поверх якого накинула стильний халат в темних кольорах. Накидку з принтом зебри, яка відблискувала бордовим відтінком, модель необережно притримувала руками, таким чином прикриваючи своє тіло. Обов'язковим аксесуаром Ірини Шейк на пляжі є сонцезахисні окуляри, а також капелюшок, який вона одягнула пізніше.