Про це зірка відверто розповіла у програмі "Життя відомих людей". За словами Ірини Федишин, знайомство відбулось випадково, коли вона навчалась у Львові на економічному факультеті. Тоді артистка писала авторські пісні та їздила з ними на провінційні фестивалі. Не відмовлялась Ірина Федишин і від виступів на корпоративах та радіостанціях.

Читайте також: Ірина Федишин зізналась, хто їй фінансово допомагав на початку кар'єри

На одному з концертів у Бучачі артистка й зустріла чоловіка, який тоді працював музичним редактором в Івано-Франківську. Він запропонував Ірині Федишин співпрацю, від якої вона не відмовилась.

"Концерт був у Бучачі. Я тоді виступала, а Віталій працював музичним редактором на одній радіостанції в Івано-Франківську. Йому дуже сподобався мій виступ, і він прийшов взяти пісні для того, щоб крутити їх на радіостанції. Потім він дуже довго мені надзвонював, і я думала, чого він мені телефонує. Він у Франківську, я у Львові, як то таке буде зустрічання?" – згадала Ірина Федишин.

Хоч залицяння чоловіка артистка не сприймала серйозно, наполегливість Віталія Човника все ж підкорила її. В Ірині Федишин він побачив не тільки тендітну дівчину, але й успішну артистку. Тому, не вагаючись, взявся допомагати їй у вокальній кар'єрі.

Створити сім'ю Віталій запропонував коханій вже за пів року після початку роману. Освідчився він Ірині Федишин у львівській кав'ярні та залучив до цієї події офіціантів закладу.

Ми просто вечеряли, і в один момент він покликав офіціанта, який приніс на підносі квіти і коробочку з обручкою,
– зізналась співачка.

Артистка відповіла згодою та вже 15 років може називати себе щасливою дружиною. Подружжя виховує двох синів – Юрія та Олега. І якщо на сцені Ірина Федишин демонструє розкішні образи поп-діви, то вдома виконує всю роботу матусі, забирає та відводить дітей до школи і садочка.