Настав час, коли світ зупинився. З'явилася можливість побути вдома з рідними, зайнятися тими справами, які постійно відкладали на потім. Співачка Ірина Федишин також показала, що робить вдома на карантині. Зірка продемонструвала, як виготовляє захисну маску, яка може зменшити ризик інфікування.

Читайте також: Катя Осадча назвала 7 справ, які варто зробити під час карантину

Як відомо, в Україні немає необхідної кількості медичних масок, щоб вистачило всьому населенню. Проте, якщо ви не знайшли захисної маски в аптеці – не засмучуйтеся. Ірина показала чудовий метод, за допомогою якого можна зробити її в домашніх умовах з матеріалів, що є в кожного.

Вам знадобиться три серветки та дві резинки. Виготовлення такої маски займає всього лишень дві хвилини. Зірка зауважила, що вона не краща за звичайну медичну, проте є чудовою альтернативою їй, якщо вдома немає іншої. Проте Ірина зазначила, що вона може слугувати не довго – приблизно 30 хвилин.

Зазначимо, в Україні станом на 23 березня зафіксовано 73 випадки коронавірусу. Один пацієнт з Чернівецької області повністю одужав. Троє людей, на жаль, померли. Найгірша ситуація в Києві. Там підтвердили 29 інфікувань. У світі зафіксовано майже 344 000 випадків зараження коронавірусом. Майже 15 000 людей померли, майже 100 000 одужали. Людей закликають самоізолюватися, щоб зменшити ризик зараження.


Правила, які можуть врятувати життя / Інфографіка 24 каналу