Для світської події Ірина Білик обрала досить екстравагантний образ. Перед камерами артистка красувалась у червоній сукні з прозорою спідницею, чорному подовженому піджаку, червоних чоботах і капелюсі. А от Дмитро Коляденко постав у чорному вбранні з яскравим декором та кросівках. Обидвоє зірок мали головні убори, які додали особливого стилю їхньому вигляду.

Читайте також: Дмитро Коляденко пояснив, чому запропонував одружитись Ірині Білик


Ірина Білик з Дмитром Коляденком / Viva!

Проте не вбрання зірок найбільше привернуло увагу журналістів LifeStyle 24. Днями Ірина Білик у мережі опублікувала допис, у якому натякнула на кризу у сімейному житті з фотографом Асланом Ахмадовим.

"Зрозуміла, як багато у мене сильних жінок і дівчат в підписниках, їм не потрібно півзаходів: якщо любов, то вся без залишку, якщо штамп в паспорті, то неодмінно з любов'ю. Які ви в мене молодці! Теж вважаю, що потрібно брати все і не задовільнятися чимось одним. Чи не розмінювати себе на шлюб без кохання. А ось буває так, що люди вже не люблять один одного, але все одно не розлучаються. Іноді через матеріальні вигоди, але частіше – через дітей. А ви змогли б через дитину наплювати на почуття і жити з некоханою людиною?" – написала Ірина Білик, чим збентежила чимало українців.

Що відомо про стосунки Ірини Білик та Дмитра Коляденка

Ірина Білик та Дмитро Коляденко були зарученими і будували стосунки в громадянському шлюбі. Упродовж 4 років хореограф жив зі своєю коханою в одному помешканні та публічно зізнавався їй у коханні. Однак у 2006 році цей роман завершився гучним скандалом, який зірки довгий час не могли погасити. І все ж Ірині Білик та Дмитру Коляденку вдалось налагодити дружні стосунки.

Наразі співачка заміжня та виховує 3-річного сина Табріза, якого народила сурогатна мама. Її чоловік, фотограф Аслан Ахмадов, часто перебуває в Росії, тому з Іриною Білик він може не бачитись місяцями. Відтак, за словами хореографа, він намагається розрадити свою екскохану, а на початку червня 2019 року Дмитро Коляденко публічно освідчився їй.

"Вона реально самотня! Її чоловік в Росії, вони не бачаться місяцями. Якось їй дзвоню: "Біличка, а поїхали на шопінг?". І вона приїхала. Ми пішли в супермаркет, в якому я купив їй продукти. За все заплатив на касі, а вона просто сказала: "Колядеша, зідзвонимось"... Це ж моя бойова подруга! Маю право і каблучки дарувати, і розважати її. У нас же є своя історія. Я любив цю жінку, люблю і буду продовжувати любити", – заявив Дмитро Коляденко.

Освідчення хореограф влаштував під час церемонії Miss Blonde Ukraine-2019. Це вже вшосте Дмитро Коляденко кличе Ірину Білик заміж. Однак вона, як і в попередні рази, каблучку взяла, однак згоди на весілля не дала та продовжила спільно з Асланом Ахмадовим виховувати сина.


Ірина Білик з чоловіком та сином / Instagram / @bilyk_iryna