Ірина Білик, окрім вокальної кар'єри, є ще й активним блогером. Із прихильниками 49-річна артистка ділиться не тільки творчими планами, але й кадрами з особистого життя. Зокрема, співачка показала ефектні фото з весілля похресниці Аліни Гросу в Італії та свого сина Гліба з дівчиною. Останній допис наштовхнув прихильників на думку про майбутнє весілля первістка Ірини Білик.

Читайте також: Дмитро Коляденко пояснив, чому запропонував одружитись Ірині Білик

"Наступні на черзі", – загадково написала Ірина Білик, додавши хештеги "Гліб і Аліса", "діти – це диво", "кохання", "я – щаслива мама".

На фото закохані постали у штанних костюмах кольору фуксії та сорочках. Пара ніжно обіймалась, дивлячись у камеру. Допис Ірини Білик з'явився одразу після весільних фото Аліни Гросу, тому у мережі взялись вітати Гліба та Алісу.

Що відомо про дітей Ірини Білик? Співачка Ірина Білик мала чимало зіркових романів та тричі була заміжньою. Від другого чоловіка – манекенника Андрія Оверчука – артистка народила первістка Гліба, якому наразі 20 років. Про хлопця Ірина Білик не розповідає громадськості та вкрай рідко ділиться у мережі знімками з ним.

Наразі співачка щасливо заміжня з фотографом Асланом Ахмадовим. Ірина Білик одружилась у 2015 році та вже у грудні вдруге стала мамою. Маленького Табріза народила сурогатна мама. Хлопчик часто постає у блозі своєї зіркової матусі та вже вперше знявся у кліпі.