Трагедією в родині 50-річна Ірина Білик поділилася в інстаграм-профілі. Популярна виконавиця опублікувала фото своєї матері Ганни Яківни, а зворушливим підписом оголосила, що вона померла сьогодні, 22 травня. Причину смерті зірка не розголошує.

Читайте також Ірина Білик показала фото з двома синами та майбутньою невісткою

Ірина Білик зізналася, що днями вона вирішила записати чуттєвий трек про маму, який планувала присвятити Ганні Білик. Саме сьогодні вранці виконавиця уявляла, які емоції викличе після у її неньки, проте вона почує її вже на небесах. Знаменитість сприймає цей трагічний збіг обставин не інакше як містику .

Лише збиралася записати прекрасну пісню про маму і цілий ранок думала про те, як це буде красиво, і як моїй мамі буде приємно її почути, але життя розпорядилося по-своєму. Моя матінка почує цю пісню вже на небесах,
– щемливо написала Ірина Білик.

Свої співчуття зірці та її сину Глібу Оверчуку висловив український продюсер Сергій Перман на особистій сторінці у фейсбуці. Він опублікував фото Ірини Білик поряд з мамою та наголосив, що Ганна Яківна була чудовою жінкою з відкритою душею.