За словами Іраклі Макацарії, ця поїздка була для нього вкрай важливою. Під час участі в шоу "Танці з зірками 2018" його партнерка по паркету неодноразово показувала визначні місця столиці, знайомлячи запального грузина з українською культурою. Тепер же Іраклі прагне так само відкрити для Яни Заєць його країну.

Читайте також: Іраклі Макацарія повезе Яну Заєць до Грузії: цікаві деталі

"Пам'ятаю, як Яна мені показувала свої улюблені місця в Києві, де вона любить проводити час з сім'єю. Вчора до мене вона прилетіла в гості, і я знаю, що на мене тепер велика відповідальність – закохати Яну в Грузію. Перша точка – Гудаурі, сьогодні весь день катаємось на сноубордах", – поділився Іраклі Макацарія.

До допису він додав яскраві знімки з відпочинку. Згідно зі світлинами, знаменитості весело проводять час у колі друзів.

Відомо, що після гірськолижного курорту Іраклі Макацарія планує показати танцівниці інші мальовничі місця Грузії. Окрім цього, пара вийде на паркет тамтешнього шоу "Танці з зірками".

Уже склав список місць на інші дні до відвідування, а один з пунктів – грузинський паркет. Ну, куди ж без цього професійному танцівнику, – додав Іраклі Макацарія.

Варто зазначити, що і Яна Заєць поділилась враженнями від поїздки. За словами танцівниці, вона побачила Грузію зовсім по-іншому та вважає її "красивою країною".