Іраклі Макацарія вже давно завоював тисячі прихильниць своєю галантністю та ефектним виглядом. Саме тому навіть на відпочинку Іраклі Макацарія активно заповнює свій блог в Instagram, демонструючи ефектні кадри з подорожей.

Читайте також: Іраклі Макацарія з Яною Заєць виступили на грузинському шоу: ефектне відео

Цього разу Іраклі обрав сонячний Таїланд. На курорті запальний грузин засвітив ідеальну фігуру та встиг позасмагати. Окрім цього, він зізнався, що не має змоги виділяти час роботі, тому повністю занурився у відпочинок.

Я сумував за сонцем і теплом. Саме тому вирішив відпочити на березі океану в Таїланді. Тут у мене немає шансу відволіктися на роботу, чому я зовсім не чиню опір. У Таїланді точно нудьгувати не доводиться: приголомшливі пейзажі, маленькі кафе з дуже смачною їжею, незвідані далекі острови і просто неймовірна краса природи!
– розповів Іраклі.

За словами знаменитості, він вже поплавав у відкритому морі поряд з акулами. Також Іраклі Макацарія має намір відвідати острів, де знімали відомі фільми, зокрема, "Пляж" (Beach) і "Джеймс Бонд" (James Bond).

Не оминув увагою Іраклі Макацарія й екзотичної розваги – поїздки на слоні. Чоловік осідлав тварину та із задоволенням розповів прихильникам про такий досвід.

"Дуже вразило спілкування зі слонами, на яких катався, а потім ще й годував. Також не зміг пройти повз королівську кобру і пітона, але все ж не став фотографуватися, бо дуже їх боюся", – додав Іраклі Макацарія.

Наразі невідомо, з ким грузинський продюсер їздив на відпочинок до Таїланду. Мабуть, саме це питання найбільше цікавило прихильниць, які засипали його дописи компліментами.