Про новий iPhone 8 точиться багато пліток і кожного разу в мережу поширюється щось нове. Сайт "24" зібрав усе, що поки відомо про новий смартфон від Apple.

В новому гаджеті буде дуже багато нових функцій та змінений дизайн. Компанія планує зробити його без рамок, забрати звичну кнопку Home та додати сканер райдужки ока та обличчя. Окрім того, на екрані смартфону буде спеціальний лазер, який реагуватиме на жести.

Новий iPhone матиме також 5,8-дюймовий дисплей із технологією 3D Touch.

Ймовірно, що у нового смартфону буде три версії. Один пристрій із технологією OLED та різними супер-сучасними функціями, а інші – стандартні моделі. Смартфон вийде у 6 кольорах, в тому числі і в червоному. Також, покупець зможе вибрати матеріал, з якого виготовлений телефон: кераміка чи скло.

Читайте також: iPhone 8 зроблять з "рідкого" металу, – ЗМІ

Про камеру в iPhone 8 поки нічого не відомо. Є версії, що Apple представить телефон із двома об'єктивами. Основна камери отримає 16 мегапікселів, а фронтальна – 8 мегапікселів. Однак є ймовірність, що камери залишаться такими ж, як і в iPhone 7.

До того ж, є версії, що новий телефон заряджатиметься за допомогою бездротової зарядки дальнього радіусу. Однак також, для швидшої зарядки, буде додаватись кабель.

У стандартного iPhone 8 буде 3 ГБ оперативної пам'яті та 64 або 256 ГБ внутрішньої та операційна система iOS 11. Також розробники вмонтують в телефон процесор Apple A11. Ймовірно, що через новітні технології виробництва, смартфон може бути найтоншим в історії.

Приблизно вихід телефону очікується на вересень-жовтень 2017 року. Однак починають ширитись чутки про те, що Apple може затримати випуск iPhone 8.

Про ціну нового смартфону думки експертів розійшлися. Частина вважає, що вартість може перейти позначку у 1000 доларів. Інші вважають, що ціна буде на рівні 900 доларів.