Маша Єфросиніна ніколи не боялася бути смішною, ідеальною, чи такою, якою хочуть її бачити прихильники. Телеведуча любить з себе посміятися, розповісти про свої мінуси та володіє чудовим почуттям гумору.

До теми Маші Єфросиніній – 41! Найважливіші правила життя української телеведучої

Маша Єфросиніна святкує день народження

Так, з нагоди свята знаменитість опублікувала у своєму інстаграмі добірку світлин з оберемком червоних троянд та білих, бузкових і фіолетових кульок. Втім телеведуча зазначила, що ці фото невдалі.

Краса віку в тому, що багато речей, які дратували тебе впродовж життя, раптом стають безневинними непорозуміннями... Ось мій чоловік як не вмів робити красиві фото, так і не вміє. Правда це мило?

Щаслива іменинниця на першій світлині позує із заплющеними очима, а на інших – щиро посміхається.


Телеведуча святкує день народження / Фото з Instagram

Маша Єфросиніна одягнула паперовий святковий ковпак та піжаму-комбінацію власного бренду "Mashsh", яка складається з класичної білої піжами та червоного халата.


Маші Єфросиніній виповнився 41 рік / Фото з Instagram

Українські зірки вітають телеведучу зі святом

В коментарях телеведучу привітали українські зірки шоу-бізнесу. З днем народження телеведучу привітала фронтвуменка гурту The Hardkiss Юлія Саніна, телеведучий Андрій Бєдняков, головний герой шоу "Холостяк-6" Іраклі Макацарія, телеведучий Олександр Педан та інші.

Шанувальники також долучилися святкових привітань та побажали своїй улюблениці успіхів та безмежного щастя. "З Днем народження! Щастя та благополуччя!", "Будьте щасливими, Маша", "Радості вам та успіху в усьому", "З Днем народження! Хочу також так прекрасно виглядати, як ви", – писали підписники в коментарях.