Днями Ілона Гвоздьова на своїй інстаграм-сторінці опублікувала допис, в якому розкритикувала експартнера по проєкту "Танці з зірками 2019". Саме під час участі у шоу Володимир Остапчук заявив, що йде з родини. У коментарі сайту ТСН.ua хореографиня розповіла, що таке рішення ведучого негативно вплинуло на її родину та репутацію.

Читайте також: Володимир Остапчук зізнався, що буде з його нерухомістю після розлучення

Володимир Остапчук розлучився зі своєю дружиною Оленою Войченко після 14-ти років шлюбу. Нещодавно Олена дала інтерв'ю, в якому розповіла, що шоумен неодноразово зраджував їй. Проте сам Володимир запевняє, що жодних зрад не було.


Володимир Остапчук та Ілона Гвоздьова на проєкті "Танці з зірками" / Instagram / @vova_ostapchuk

Ілона Гвоздьова розповіла, що між нею на Володимиром були виключно робочі стосунки, а у його сімейні справи вона не втручається. Також артистка зазначила, що Остапчук завдав їй травму, заявивши про розлучення.

Щодо скандалу у їхній родині я не буду давати жодних коментарів. Це не моя справа, нехай розбираються самі. Але те, що на проєкті "Танці з зірками" своєю заявою про розлучення Володимир Остапчук завдав моральну травму мені і моїй родині, а також поставив пляму на моїй репутації – це факт. Бажаю їм вирішити їхні проблеми з мінімальними втратами для обох і щоб діти були щасливі. У нас з Володимиром були виключно робочі стосунки. Після закінчення проєкту ми не спілкуємося,
– зізналася танцівниця.


Володимир Остапчук та Ілона Гвоздьова / Instagram / @vova_ostapchuk