На одне із запитань користувача в Twitter "Слідкуючи за Ілоном Маском в Instagram, можна побачити дивовижне життя. Цікаво, чи були взлети та падіння для більш приємного життя?", Ілон Маск відповів, що його реальність не така вже й казкова.

Читайте також: Звідки виник бізнесмен-винахідник з Кремнієвої долини Ілон Маск, який зазіхнув підкорити Марс

"Реальність – це стрімкі підйоми, жахливі падіння і невблаганний стрес. Не думаю, що людям хотілося б чути про останніх двох", – відповів Маск на запитання.

"Я певен, на це є значно кращі відповіді, ніж даю я, я просто приймаю цей біль та слідкую за тим, що роблю", – відказав він на питання користувачів соцмережі про те, як дає раду зі своєю проблемою.

Відповідь на запитання користувачів,чи страждає Ілон Маск на біполярний розлад, дещо їх шокувала.

Так. Хоча, може, не медично. Не знаю. Погані почуття корелюються з поганими подіями, тож, може, справжня проблема полягає в тім, що мене затягує те, на що я підписався. Коли купуєш квиток до пекла, нечесно буде звинувачувати пекло,
– зазначив мільярдер.

Читайте також: Ілон Маск заявив про головну загрозу для людської цивілізації

До слова, біполярний афектнивний розлад – це стан психічного здоров'я та психічний розлад, який проявляєтсья афективними станами: маніакалними і депресивними, або ж змішаними типами, при яких у хворого спостерігають ознаки депресії та манії водночас (наприклад, туга зі збудженням, неспокоєм, або ейфорія із загальмованістю).

Біполярний розлад змінює настрій людини настільки швидко, що це прямо відбивається на житті цієї людини.