Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Американський підприємець посприяв створенню в США нової компанії Neuralink, яка буде займатися розробкою методу запису думок людини на цифрові носії. Сама фірма була зареєстрована в американському штаті Каліфорнія в липні 2016 року і в документах зазначається, що вона "займається дослідженнями в сфері медицини".

Як повідомляють, головним напрямком роботи компанії стане розробка технологій, що дозволяють зчитувати дані з мозку людини і записувати їх на цифрові носії, а також здійснювати зворотню операцію.

Засновники Neuralink розраховують, що в перспективі ці методи дозволять збільшити можливості людського інтелекту, а також лікувати деякі захворювання, включно з епілепсією або паралічем. Компанія вже почала набирати штат наукових співробітників. У їх числі фахівці в галузі електроніки, а також дослідники, які займаються вивченням мозку.

Згідно з повідомленням, Маск може в майбутньому частково фінансувати роботу компанії, а також увійти у її керівництво. Вкласти кошти в Neuralink також планує фонд співзасновника платіжної системи PayPal Пітер Тіль.

Читайте також: Коли Tesla запустить виробництво сонячних дахів: названо дату