За інформацією ЗМІ, після розриву з акторкою Ембер Херд, мільярдер регулярно ходив на побачення з різними дівчатами, але все це було швидше чутками – офіційного підтвердження його нових відносин не було, однак на Бал Інституту костюму Met Gala Ілон Маск прийшов з канадською співачкою Граймс, повідомляє USA TODAY.

Читайте також: Бред Пітт планує спільних дітей з новою коханою, – ЗМІ


Граймс та Ілон Маск

За словами інсайдерів, пов'язують його з нею далеко не дружні стосунки. Вони зустрічаються вже близько місяця, а почалися стосунки пари в Twitter. Спочатку вони обмінялися кількома повідомленнями, які потім переросли в легкий флірт, а згодом і в роман.

Варто відзначити, що виглядала супутниця Маска доволі брутально – вона була одягнена в готичному стилі. Граймс з'явилася на заході в сріблястому корсеті, чорній міні-спідниці і грубих високих черевиках на шнурівці. А аксесуаром їй послужило кольє, в якому легко можна побачити логотип Tesla.


Ембер Херд

Цікаво, що на Met Gala була також присутня і колишня кохана Маска – акторка Ембер Херд. Наразі невідомо, як вона відреагувала на нове захоплення свого колишнього коханого, однак, за словами джерел, з Маском вони залишилися в дружніх стосунках, тому, ймовірно, вона за нього тільки пораділа.