Основна увага геймерів на виставці прикута до нової консолі американської компанії Microsoft – Xbox One X. Ігрова приставка зможе запускатися з високою роздільною здатністю відео – 4K. У продаж новинка має надійти вже на початку листопада.

Читайте також: Презентація iPhone 8 може відбутися вже невдовзі: ЗМІ назвали дату

"Телевізори, які підтримують формат 4K, будуть лідерами продажів цього сезону. Ми хочемо, аби люди мали доступ до якісного відео і у сфері комп'ютерних ігор", – зазначив маркетинговий менеджер Microsoft Арон Грінберг.

На противагу провідним гравцям ринку на виставці у Німеччині свої новинки презентували і 80 невеликих команд розробників. Увагу ігроманів вони привертають не передовими технологіями, а креативними ідеями та ностальгією за минулим.

Зараз клавіатура поступово відходить у минуле, зараз всюди використовують сенсорні екрани. Ми вирішили використати цю тему у своїй грі. Хто знає, можливо, скоро така клавіатура вже стане історією,
– сказав розробник ігор Сун Кольстер.

А тим часом фінни презентували хмарний сервіс відеоігор. Він дозволяє поринути у віртуальний світ за допомогою смартфона. Стартап Hatch створив спеціальний мобільний додаток, який надає доступ до 200 ігор. Можна спробувати будь-яку, навіть не завантажуючи її на телефон.

"Це дуже перспективний сегмент. В світі зараз мільярди смартфонів, і саме вони є основною платформою для відеоігор. Тож ми намагаємось дати користувачам нові можливості для розваг", – зауважила співзасновниця Hatch Entertainment Веса Ютила.

Читайте також: Ілон Маск представив перший скафандр SpaceX: фото

Цьогоріч виставка Gamescom набула дещо політичного забарвлення. На її відкритті вперше була присутня канцлер Німеччини Ангела Меркель. Вона наголосила на важливості ринку відеоігор для економіки країни. А також ознайомилася з відеогрою за своєї участі на фоні Бундестагу.