Ігор Кондратюк поділився, що покійний Андрій Кузьма (Скрябін) був дуже компліментарним, що він абсолютно позитивний герой. Він згадав історію, як колись позичив Скрябіну 10 тисяч доларів на автомобіль, а співак про це всім завжди розповідав. Було це і на одному із заходів.

Читайте також: Дзідзьо розповів зворушливу історію про знайомство з Андрієм Кузьменком

І там були абсолютно незнайомі мені люди… Але вони всі знали історію, що я колись Андрію зайняв 10 тисяч доларів на купівлю машини. І я кажу: "Що він кожного з вас обдзвонив?". Мені відповіли: "Ні, завжди, коли зустрічалися і бачили його нову машину, він розповідав, що Кондрат йому зайняв 10 тисяч просто так,
– розповів продюсер.


Ігор Кондратюк, Наталія Могилевська та Андрій Кузьменко / Архівне фото

Ігор Кондратюк додав, що навіть зберігає листування з однієї поїздки, маршрут якої через повідомлення йому прокладав Кузьменко.

"Я можу показати, як він мене вів по Болгарії туди, куди мені було треба. Я їхав по Румунії, а мені весь час приходили карти, куди завернути і як їхати. Я вирішив цю переписку не видаляти, тому що це пам’ять про Андрія, – пояснив продюсер Ігор.

Варто додати, що 17 серпня Андрію Кузьменко виповнився би 51 рік. Але майже 5 років тому артист загинув в автокатастрофі біля села Лозуватка Криворізького району Дніпропетровської області.

Більше про Кузьму Скрябіна – у новому випуску СЛАВА+