Як Дарріл Лінн Х'юлі дізнався діагноз

У твіттері одразу ж опублікували відео з виступу Дарріла Лінна Х'юлі. На кадрах видно, як комік розповідає жарт, сидячи на барному стільці. Просто посеред шоу артист припинив говорити та знепритомнів. Дарріла Лінна Х'юлі вчасно спіймав один з глядачів, який вискочив на сцену, коли побачив, що актору стало погано.

Читайте також: Зірка фільму "Зараза" Маріон Котіяр хворіла на коронавірус

Нажахані очевидці спершу думали, що це частина виступу, але коли непритомного коміка винесли зі сцени, в залі не стримували шоку.

Виявилось, що Дарріл Лінн Х'юлі потрапив до шпиталю. У час пандемії перше, що лікарі зробили, це тест на коронавірус. В актора виявили позитивний результат.

Реакція актора на позитивний тест на COVID-19

Одразу після шоу Дарріл Лінн Х'юлі звернувся до прихильників зі словами вдячності. Актор розповів, що тисячі шанувальників написали йому після госпіталізації та підтримали.

Дякую вам за молитви і добрі слова. До лікарні я потрапив із сильним виснаженням і зневодненням. Виявляється, вони провели тести, і у мене був позитивний результат на COVID-19, що просто шокувало мене. Я не мав жодних симптомів,
– розповів Х'юлі.

Наразі актора виписали з лікарні. Дарріл Лінн Х'юлі перебуває на 14-денному карантині у готелі у місті Нешвілл. Чи інфікував актор глядачів під час шоу – поки невідомо.