Одним із прихильників художниці є популярний репер та чоловік Кім Кардашян – Кайні Вест. Співак придбав картину з яскравої серії, на якій зображена 100-доларова купюра з його обличчям.

Читайте також: Розкішні апартаменти Коко Шанель підкорили мережу: фото

Нещодавно художниця представила новий проект під назвою Monochrome. Кетрін Дженна Гендрі спорудила будинок з сімома кімнатами, кожна з яких має відтінок певної кольорової гами. У маєтку немає чорного, сірого або білого кольору – всі кімнати облаштовані меблями та предметами декору виключно в яскравих тонах.

Мене завжди дивував той факт, що більшість людей розміщують твори мистецтва на стінах своїх будинків в останню чергу. Ми зробили навпаки і створили маєток навколо мистецтва. Замість того, щоб довго пояснювати, що означає ця виставка, я створила простір, пройшовши через який відвідувачі самі зрозуміють, що я намагаюся сказати,
– пояснила Кетрін Дженна Гендрі.

Відомо, що яскравий будинок розташований в Грінпойнт, що в американському Брукліні. Під час відкриття прихильникам мистецтва пропонували оригінальну розвагу – пірнути у ванну з рожевими ведмедиками, а в зеленій кімнаті відвідувачі могли смакувати пиво або яблука.