43-річна художниця працює у місті Девон, що у Великій Британії. Спеціальної освіти жінка не здобувала, однак її неймовірні роботи визнав весь світ.

Читайте також: 87-річна іспанка малює картини в Paint і викладає в Instagram

Талановита британка славиться дивовижними портретами. Чільне місце у її творчості посідає серія картин, на яких зображені балерини. Танцівниці настільки виглядають реалістично, що часто глядачі прискіпливо вдивляються у полотно, намагаючись знайти докази того, що портрет не є фотографією.

Тонка робота та деталізація – не все, чим відома Саллі Ланкастер. Жінка часто обирає незвичні ракурси, шукає можливості вразити прихильників та викликати у них емоції завдяки своїй творчості.

Прискіпливо створюючи картини, я намагаюсь викликати емоції та дозволити глядачеві насолоджуватися красою, справжньою особистістю, яка постає перед ним,
– пояснила художниця.

Саллі Ланкастер отримала чималу популярність, а її картини часто з'являються у найпрестижніших виставкових залах Лондона. За детальне змалювання портретів танцівниць художниця здобула престижні нагороди та стала членом Міжнародної гільдії художників-реалістів.