Про це розповіли на BoredPanda.

Юний художник розповів, що найменше, чого б йому хотілося – це щоб люди по-особливому сприймали його через інвалідність, через що він і вирішив ніколи не вважати своє тіло перепоною на шляху до досягнення мети.

Я – художник, так сам себе бачу. Я не хочу, щоб люди любили мої картини через мій фізичний стан. Я хотів би знати, що мої роботи самобутні та справляють враження незалежно від можливостей автора,
– поділився Ракан.

Чоловік також зазначив, що успішно отримав вищу освіту і сьогодні себе намагається реалізувати як професійний художник та графічний дизайнер. Найбільше, що він любить малювати – це портрети.

Він вже брав участь у кількох виставках у Саудівській Аравії, на зразок Mirkaz Art Exhibition та King Abdulaziz. А загалом, Ракан продав більше тисячі своїх робіт.

Читайте також: Письменник 10 років малював в Paint ілюстрації до своєї книги: вражаючі фото

"Я не вірю у відчай і розчарування. Успіху все-таки можна досягти. Просто потрібно бути упевненим і вірити у власні сили. Аллах не дав мені здорового тіла, але обдарував великим талантом. Це дуже цінно, коли тебе оточують неймовірні люди. Я ніколи не зважав на критику й дискримінацію, тому що знав – завжди є ті, хто віритиме в мене", – додав талановитий митець.