Анджеліна Джолі та Бред Пітт

Їх вважають однією з найкрасивіших та скандальних пар. Цікаво, що під час їхнього знайомства на знімальному майданчику кримінальної комедії "Містер і місіс Сміт" Бред був одружений на акторці Дженніфер Еністон, проте таки розлучився з нею і віддав перевагу Джолі.

Цікаво! Я стала нікчемною, – Анджеліна Джолі вперше заговорила про розлучення з Бредом Піттом

Службовий роман в результаті переріс в десятирічний шлюб з шістьма дітьми. Проте три роки тому вони повідомили про розпад взаємин, а офіційно розлучилися у квітні 2019 року.


Бред Пітт та Анджеліна Джолі / Фото Пітера Ліндберга

Міла Куніс та Ештон Кутчер

Пара познайомилася у 1998 році на зйомках серіалу "Шоу 70-х", коли Мілі було лише 15, а Ештону – 20 років. У фільмі між їхніми героями виникли взаємні почуття, але в реальному житті за весь час зйомок вони були лише друзями. Пізніше актриса стала зустрічатися з Маколеєм Калкіним, а Ештон встиг побувати у стосунках з Бріттані Мерфі і навіть в шлюбі з Демі Мур.

Та все ж, через деякий час вони знову зустрілися і у 2012 році почали романтичні стосунки. За два роки у зіркової пари з'явилася перша дитина.


Міла Куніс та Ештон Кутчер в Україні / Пресслужба Володимира Зеленського

Раян Рейнольдс та Блейк Лайвлі

Вони є однією з найгармонійніших пар Голлівуду. Раян та Блейк познайомилася на зйомках фільму "Зелений ліхтар" в 2010 році. Тоді Рейнольдс був одружений на Скарлетт Йоханссон, а Блейк Лавлі зустрічалася з Леонардо Ді Капріо. Тому спочатку пара просто дружила, але після того, як союз "пліткарки" з Ді Капріо розпався, а шлюб Рейнольдса з дружиною згас, дружба колег швидко перейшла на новий рівень.

Проте спершу актори вирішили не афішувати своє приватне життя і навіть зараз вони вкрай рідко розповідають про свої стосунки. Відомо, що подружжя виховує трьох доньок.


Раян Рейнольдс та Блейк Лайвлі / Instagram / @blakelively

Єва Мендес та Раян Гослінг

Це ще одна пара, яка намагається не афішувати про свої стосунки та тримає все в секреті. Відомо, що вперше вони зустрілися на знімальному майданчику фільму "Місце під соснами" в 2011 році. Вже в січні того ж року Райан познайомив Єву зі своєю матір'ю. І хоча в пресі регулярно з'являються чутки про те, що пара розлучається, це не заважає їм виховувати двох дітей і жити щасливо.


Раян Гослінг та Єва Мендес з дітьми / Фото Getty Images

Майлі Сайрус і Ліам Хемсворт

Напевне, найбільш складним вважають роман Майлі Сайрус і Ліама Хемсворта. Пара вже неодноразово пережила і розставання, і возз'єднання, а в кінці все увінчалось весіллям. Познайомилися актори на зйомках фільму "Остання пісня" в 2009 році. Режисер фільму, Ніколас Спаркс, сказав в одному з інтерв'ю, що їхній роман можна назвати "4 хвилинами", адже приблизно стільки часу парі знадобилося, щоб сподобатися один одному.

У серпні 2019 року стало відомо, що після 10 років складних стосунків та 8 місяців шлюбу пара вирішила розлучитись, не назвавши причини. Одразу ж після цього Майлі закрутила роман з блогеркою Кейтлін Картер, а згодом – і з молодшим від неї актором Коді Сімпсоном, а Ліам – з молодою актрисою Медісон Браун.


Майлі Сайрус та Ліам Хемсворт / Instagram / @liamhemsworth