ALEKSEEV

Найвідоміший з тих, хто вирішив взяти участь у нацвідборах інших країн на Євробачення-2018 – 24-річний киянин Микита Алєксєєв (він же ALEKSEEV), який заявив про своє бажання представляти Білорусь з піснею "Forever". При цьому таке рішення виявилося доволі скандальним.

Читайте також: Відбір на Євробачення 2018: пісні та біографії усіх учасників від України

Мотиви свого вчинку півфіналіст проекту "Голос країни" пояснив так: "Ми часто виступаємо в Білорусі, тут знають і люблять мою музику". Також молодий співак заявив, що "вважає себе білоруським співаком", пише "РБК-Україна".

"Я вважаю себе білоруським співаком в тому числі. Знаю, що мої пісні звучать тут, регулярно отримую запрошення в ефіри різних радіостанцій і телеканалів, а на кожному збірному концерті публіка вітає дуже тепло... Мої шанувальники - одна велика країна", – зазначив артист.

Однак самого співака у Білорусі звинуватили у порушенні регламенту – нібито пісня "Forever" вперше була виконана ще 18 травня 2017 року на концерті в Києві (правда, російською мовою), хоча "у проекті може брати участь пісня (музика і (або) текст), яка не була комерційно реалізована до 1 вересня 2017 року". А пізніше шість артистів, що пройшли у фінал національного відбору, звернулися в Белтелерадіокомпанію з проханням відреагувати на порушення правил відбору з боку їхнього українського конкурента.

Читайте також: Легендарний переможець Євробачення знову візьме участь у національному відборі

Чи буде українець виступати на Євробаченні під прапором Білорусі вирішитися вже 16 лютого.

Асмік Широян

Ще одна учасниця шоу "Голос країни" також має намір представити іншу країну на пісенному конкурсі в Лісабоні. Мова йде про Асмік Широян, яка бере участь у нацвідборі у Вірменії.

Виконавиця, яка народилася в Єревані, але з 4-х років живе у Дніпрі і є громадянкою України, бере участь у вірменському відборі на Євробачення вже другий рік поспіль. Дівчина вже представила свою конкурсну композицію під назвою "You & I", у створенні якої брала участь ціла команда авторів, відомих по співпраці з Кайлі Міноуг, Демі Ловато, Джеймсом Артуром, Келлі Кларксон та іншими.

Всього в проекті Depi Evratesil ("Назустріч Євробаченню") – національному відбірковому етапі пісенного конкурсу Євробачення 2018 у Вірменії – беруть участь 20 виконавців. "Назустріч Євробачення" пройде у три тури. Переможця визначать глядачі та журі за принципом співвідношення голосів 50/50. Переможець поїде в столицю Португалії і представить Вірменію на популярному конкурсі.

Читайте також: Джамала розповіла, кого з виконавців хоче бачити на Нацвідборі на Євробачення-2018

Lyosha Dontsov

Ще один українець, який бажав виступити на Євробаченні від іншої країни – Олексій Донцов. Він вирішив представляти Сан-Марино, де був оголошений відкритий конкурс. Артистам треба було записати відео на пісню і відправити організаторам. Один із переможців цього етапу потрапляв на відбірковий конкурс в Лондоні, де вже були 9 представників Сан-Марино. Саме на цьому етапі відзначався і переможець.

Попри те, що пісня Олексія Донцова потрапила в топ-30 композицій, і зібрала найбільшу кількість лайків, це не дозволило йому потрапити у наступний етап.

До речі, на нацвідбір в Україні Донцов жодного разу не подавався. Але планує це зробити в 2019 році. Пісню на конкурс виконавець вже вибрав і навіть почав студійну роботу над нею.