Перше фото Малека в образі вокаліста Queen редакція вирішила опублікувати в день народження Мерк’юрі – 5 вересня 2017 року.

Читайте також: Я не буду рок-зіркою, я стану легендою, – життя і досягнення Фредді Мерк’юрі

Там американський актор єгипетського походження Рамі Малек постав у такому ж образі, в якому фанати Фредді Мерк’юрі звикли завжди його бачити на сцені.


Легендарний Фредді Мерк’юрі

У 2010 році планувалося, що Фредді Мерк’юрі зіграє Саша Барон Коен, але ця ідея не сподобалася представникам групи Queen. Тому про те, що Рамі Малек зіграє Фредді, стало відомо ще в листопаді 2016 року.

Підбір актора вийшов не випадковим, адже режисери фільму відразу помітили дивовижну схожість між Фредді та Рамі, а також є невипадковим і походження актора, адже легендарний музикант також походить з африканського архіпелагу Занзібар.

Сам актор Рамі Малек відомий за своїми ролями в таких кінострічках як "Ніч у музеї" та "Тихий океан". Загалом актор знявся у близько 25 фільмах, серіалах та відеоіграх.


Рамі Малек

Робота над картиною триває вже близько 10 років, а над її сценарієм працює творець драми про Стівена Хокінга "Теорія всього". Прем'єра фільму запланована на грудень 2018 року.

Читайте також: Тест: що ви знаєте про легендарного Фредді Мерк'юрі?