До переліку тих, хто летітиме на Марс, увійшли 12 американців, які мають ступінь бакалавра в галузі інженерії, біології, медицини та математики, йдеться на офіційном сайті NASA.

Кайла Беррон – 29 років, лейтенант ВМС США. Народилась в Річланді, штат Вашингтон. Закінчила Військово-морську академію в галузі інженерних систем (бакалавр). Згодом захистила ступінь магістра в Кембриджському університеті у галузі ядерної техніки.

Кайла Беррон в групі астронавтів для польоту на Марс

Будучи офіцером, Баррон була членом першого класу жінок, введених до складу підводного човна.

Зена Кардман – 29 років, Вільямсбург, Вірджинія. Закінчила бакалаврат за спеціальністю біологія та захистила ступінь магістра морських наук в Університеті Північної Кароліни. Кардман зараз працює науковим співробітником Національного наукового фонду та працює над докторським ступенем в університет штату Пенсильванія.

Зена Кардман у складі групи астронавтів для польоту на Марс

Її дослідження були зосереджені на мікроорганізмах в підземних середовищах, від печер до глибоководних відкладень. Її польовий досвід включає в себе кілька антарктичних експедицій, роботу на дослідних судах і аналогових місіях NASA в Британській Колумбії, Айдахо і Гаваях.

Раджа Чарі – 39 років, підполковник ВПС США, Ватерлоо, Іова. Закінчив Академію ВПС США в області астронавтики та інженерних наук (бакалавр). Ступінь магістра аеронавтики та астронавтики продовжив здобувати в Масачусетському технологічному інституті та закінчив Морську випробувальну льотну школу в США.

Раджа Чарі у складі групи астронавтів для польоту на Марс

Чарі виконує функції командира 461-ї ескадрильї льотних випробувань і директора інтегрованої випробувальної групи F-35 на авіабазі Едвардс в Каліфорнії.

Метью Домінік – 35 років, лейтенант-командер ВМС США, Віт Рідж, Колорадо. Здовуб ступінь бакалавра у галузі електротехніки в університеті Сан-Дієго та став магістром наук у сфері інженерних систем у Військово-морській аспірантурі. Він також закінчив Військово-морську випробувальну школу США.

Метью Домінік у складі групи астронавтів для польоту на Марс

Домінік був у морі та працював на "Рональді Рейгані" начальником відділу Strike Fighter Squadron 115, коли йому зателефонували та повідомили, що він полетить на Марс.

Боб Хайнес – 42 роки, Херрісбург, Пенсильванія. Закінчив Бостонський університет в області аерокосмічної техніки. Пізніше здобув ступінь магістра в Університеті Алабами. Він служив у ВПС силах протягом 18 років. Останні 5 років Хайнес служив пілотом NASA в Джонсоні.

Боб Хайнес у складі групи астронавтів для польоту на Марс

Воррен Хобург – 31 рік, Піцбург, Пенсильванія. Став бакалавром аеронавтики та космонавтики в Масачусетському університеті. Він також став доктором наук в сфері інформатики та електротехніки в Каліфорнійському університеті в Берклі.

Воррен Хобург у складі групи астронавтів для польоту на Марс

Він працює особистим пілотом та має великий досвід пошукових та рятувальних робіт в пустелі. Хобург приїде в NASA з Масачусетстького університету, де він зараз керує дослідницькою групою як доцент аеронавтики та астронавтики.

Джонні Кім – 33 роки, лейтенант ВІйськово-морського флоту США, Лос-Анджелес. Зарахований у військово-морський флот США, де виконав близько 100 бойових завдань та отримав Срібну та Бронзову зірку.

Джонні Кім у складі групи астронавтів для польоту на Марс

Згодом повернувся в університет Сан-Дієго, де отримав ступінь по математиці та закінчив докторат Гарвардської медичної школи. Кім працює лікарем невідкладної допомогти в лікарні Массачусетса.

Роб Каллін – 33 роки, Анчорадж, Аляска. Отримав ступінь бакалавра в області машинобудування в Універстеті Денвера, пізніше захистив ступінь магістра з матеріалознавства та докторську ступінь в області інженерної справи в Каліфорнійському університеті в Сан-Дієго.

Роб Каллін у складі групи астронавтів для польоту на Марс

Кулін має досвід роботи в якості льодового бурильника в Антарктиді. З 2011 року він працює в SpaceX в Хоторні, штат Каліфорнія. Там він очолював провідну інженерну групу Launch.

Жасмін Могбелі – 33 роки, майор морскої піхоти США, Болдвін, Нью-Йорк. Вона отримала ступінь бакалавра в галузі аерокосмічної техніки в Масачусетському технологічному інституті, а потім ступінь магістра в аерокосмічній техніці в військово-морській аспірантурі.

Жасмін Могбелі у складі групи астронавтів для польоту на Марс

Вона також є видатним випускником Військово-морської випробувальної школи США. Могбелі зараз тестує вертольоти H-1 і служить офіцером морської оперативної випробувальної та оціночної ескадрильї в Юмі, штат Арізона.

Лорал О’Хара – 34 роки, Шугар Ленд, Техас. Отримала ступінь бакалавра в галузі аерокосмічної інженерії в Університеті Канзасу і ступінь магістра з аеронавтики і космонавтики в Університеті Пердью. Будучи студентом, вона брала участь в програмі NASA KC-135, Академії NASA в Центрі космічних польотів імені Годдарда і програмі стажування в Лабораторії реактивного руху NASA.

Лорал О'Хара у складі групи астронавтів для польоту на Марс

О'Хара зараз працює інженером-дослідником в Океанографічному інституті Вудс-Хоул в штаті Масачусетс.

Франциско Рубіо – 41 рік, майор армії США, Маямі. Він отримав ступінь бакалавра в галузі міжнародних відносин у Військовій академії США у Вест-Пойнті і ступінь доктора медичних наук Університету уніфікованих послуг.

Франциско Рубіо у складі групи астронавтів для польоту на Марс

Рубіо на своєму рахунку має 1100 годин польоту на вертольотах, в тому числі 600 годин бою. Зараз працює хірургом 3-го батальйону 10-ї групи спеціальних сил армії в Форт-Карсон, штат Колорадо.

Джессіка Воткінс – 29 років, Лафайєт, Колорадо. Вона закінчила Стенфордський університет зі ступенем бакалавра в галузі геологічних і екологічних наук, а потім продовжила роботу в галузі геології в Каліфорнійському університеті в Лос-Анджелесі.

Джессіка Воткінс у складі групи астронавтів для польоту на Марс

Уоткінс працювала в Дослідницькому центрі NASA Ames і Лабораторії реактивного руху і зараз є докторантом в Каліфорнійському технологічному інституті, де працює в дослідницькій лабораторії Марса, Curiosity.