За право виступати на пісенному конкурсі боротимуться 16 виконавців. Але вже зараз можна виділити фаворитів, між якими розгорнеться основне протистояння: KAZKA, TAYANNA, LETAY, LAUD і BAHROMA. Оцінюючи шанси виконавців, "Фаворит Спорт" ставить на перше місце групу KAZKA (коефіцієнт 2,0), слідом за якою розмістилася TAYANNA (3,0). Далі, з серйозним відривом, LETAY (7,0), LAUD (7,0) і BAHROMA (10,0).

Читайте також: Ivan Navi презентував пісню, яка зазвучить на Нацвідборі до Євробачення 2019

Примітно, що співачка TAYANNA два рази поспіль зупинялася за крок від фіналу Євробачення, займаючи в Національному відборі друге місце. При цьому в 2017 році її альбом "Тримай мене" був визнаний музичними критиками "найкращим українським релізом року", а в 2018 році вона отримала престижну музичну премію M1 Music Awards.

Головний фаворит, група KAZKA, візьме участь в Національному відборі вже вдруге. Минулого разу, її наставник в "Х-факторі" Андрій Данилко заявив, що колектив поки не готовий до Євробачення, а глядачі і зовсім поставили ролику з виступом KAZKA велика кількість "дизлайків". Але завдяки міжнародній популярності хіта "Плакала", група KAZKA зараз всерйоз претендує на перемогу.

Читайте також: Гурт KAZKA приголомшив успіхом хіта "Плакала": неймовірні деталі

Що стосується інших претендентів, то колектив LETAY одного разу вже брав участь в конкурсі, але посів останнє місце в півфіналі. За цей час трапився значний "камбек": пісня "Свiт чекає" стала саундтреком шоу "Топ-модель по-українськи" і заодно народним хітом. Сьогодні хлопці знову претендують на провідні позиції.

Співак LAUD, чиї шанси рівні з LETAY, в минулому році пройшов до фіналу, де посів четверте місце.

Не новачок і група BAHROMA. У 2011 році музиканти ставали фіналістами в національному відборі на Євробачення.

Що стосується найближчого Нацвідбору, він пройде з 9 по 23 лютого.