Режисер відомий своїми кінострічками "Легенда Г'ю Гласса" (2015), "Бердмен" (2014), "Вавилон" (2006), які свого часу отримували найкращі кінонагороди світу – Золоті глобуси, Оскари та багато інших. Цього року режисер Алехандро Гонсалес Іньярріту очолить журі Каннського кінофестивалю у Франції.

Читайте також: Оголошено переможців Каннського кінофестивалю 2018

З початку моєї кар'єри Каннський фестиваль був для мене дуже важливий. Я дуже радий повернутися сюди в цьому році, і нескінченно гордий головувати в журі,
– прокоментував своє нове названачення Іньярріту.

Варто додати, що у 2006 році чоловік став першим мексиканцем, який отримав приз Каннського фестивалю в номінації "Найкращий режисер" за кінострічку "Вавилон". Цього року загалом йде широка популяризація мексиканського продукту – лише фільм мексиканця Альфонсо Куарона заслужив 10 номінацій премії Оскар-2019 і три перемоги серед них, включно з "Найкращим режисером". Що цікаво, режисер Гільєрмо дель Торо також є мексиканцем, який у 2018 році отримав премію Оскар за "Найкращий фільм року" під назвою "Форма води".


Алехандро Гонсалес Іньярріту, Альфонсо Куарон і Гільєрмо дель Торо / Instagram / @gernews

Минулого року Каннський кінофестиваль очолювала австралійська кіноактриса Кейт Бланшетт. Тоді ж фестиваль проходив з 8 по 19 травня.