Режисером незвичного ролика був Юрій Радковський. Він вирішив показати історію двох людей, які є спорідненими душами. Головні ролі зіграла сама Христина Соловій та відомий канадський режисер, продюсер та актор Істан Розумний.

Читайте також: Сексапільна Мішель Андраде презентувала запальний трек: відео

"Сюжетна історія кліпу “Любий друг” дуже проста – було одне життя, історія дорослих вже людей, які з дитинства прожили в гармонії... Це відео про спорідненість душ, про те, що ми часто відчуваємо, але не можемо пояснити словами. Мені хотілося нагадати, щоб люди концентрувались на тому, що у них всередині, в душі. Що є хтось поруч, такий самий як ти. Що не треба боятися, треба кайфувати, вірити й віддавати. Що віддав – то твоє, в цьому сенс життя. Це найголовніше в кліпі", – пояснив концепцію Юрій Радковський.

У кліпі до пісні "Любий друг" знайшла місце таємнича атмосфера серіалу "Твін Пікс" Девіда Лінча. Цей сюжет виник у Христини Соловій ще під час написання композиції. При цьому артистка вирішила висвітлити актуальну тему пошуку споріднених душ.

Рідність душ і їх існування у різних часопросторах – тема, яка завжди мене хвилювала. Я певна, що ця історія зрезонує у багатьох душах. Ми не завжди можемо пояснити той дивний зв‘язок, який виникає між різними, на перший погляд людьми. Шукаємо цьому пояснення, аналізуємо, звертаємось до психологів і різних “відаючих”,
– поділилась Христина Соловій.

Окрім цього, артистка пояснила, чому у кліпі з'явились сови та лисиці. За словами Христини Соловій, вона і надалі виступає за захист тварин, а такі незвичні герої відео були визволені з хутряної ферми.

Дивіться новий кліп до пісні "Любий друг" від Христини Соловій: відео