У 7 випуску проєкту "Холостяк-10" головний герой дав можливість Христині влаштувати побачення мрії, для його виділив 25 тисяч гривень. Вона ж не скористалася бюджетом і вирішила запросити Максима до своєї квартири в Києві. Саме після цього епізоду чоловік засумнівався в хазяйновитості учасниці, а репутація однієї з фавориток глядачів суттєво похитнулася. В інтерв'ю для видання "КП" вона пригадала цей інцидент.

До теми Христина з "Холостяка-10" розповіла, як правильно інвестувати в себе час та гроші

Тоді герой "Холостяка" здивувався, що у Христини вдома немає ні приборів, ні посуду, а замість вечері вона запропонувала йому чай з солодощами. Проте дівчина зізналася, що вміє готувати, а посуд в її квартирі, як і в домівках більшості господинь, розташований у кухонних шкафчиках. Вона здивувалася, що для Максима було так принципово, щоб каструля стояла на плиті.

Христина наголосила, що на побаченні мрії не хотіла готувати. Вона прагнула налагодити контакт з холостяком завдяки спілкуванню, обіймам та поцілункам, а не їжею.

Мені було дуже неприємно, бо я вмію готувати, але на своєму ідеальному побаченні я не стою біля плити. У нас все життя попереду, щоб я готувала тобі смачні обіди, сніданки і вечері,
– пояснила Христина.

Нагадаємо, раніше дівчина вже пояснювала, чому не нагодувала Максима на побаченні. Христина наголосила, що під час проєкту "Холостяк-10" жила разом з дівчатами, а в квартирі не з'являлася кілька місяців. Тому продуктів для вечері в її домі не було, а придбати їх напередодні дівчина не змогла, адже всі кошти, які були виділені на побачення, повернула Максиму. Слід зауважити, що допис-роз'яснення учасниця опублікувала після того, як її засудили в мережі. Саме це побачення спровокувало численні недомовки між парою, через які їхня романтична історія завершилася розставанням.