У 10-ому випуску "Холостяка-10" після знайомства з батьками проєкт залишила Христина, яка, на думку глядачів, була однією з фавориток Максима з самого початку. В інстаграм-профілі дівчина опублікувала відвертий допис, яким зізналася головному герою у своїх почуттях та пояснила, чому їм так і не вдалося побудувати стосунки.

До теми Холостяк 10 сезон 10 випуск: знайомство Максима з батьками дівчат та неочікувана церемонія

Холостяк відпустив Христину через те, що відчув у ній нещирість. Вона ж у свою чергу зявила, що причиною її "недомовок" став страх озвучити проблему на камеру та показати дитячі комплекси й психологічні установки. Вона вирішила замовчувати свої істинні переживання та емоції, що й породило лицемірну поведінку в очах Максима.

Коли між нами виникли недомовки, я розривалася між мовчанням і криком. Страшно було озвучити в кадрі, страшно було зізнатися собі, що за сильною і розважливою дівчиною ховається купа страхів і дитячих установок… Замість розмови, яка б розставила все на свої місця, я вважала за краще "замовчувати" свої переживання,
– пояснила Христина.

Вона не стала кривити душею та зізналася, що по-справжньому закохалася у холостяка. Христина наголосила, що її почуття до нього були щирими. Попри те, що їхня романтична історія так і не завершилася щасливо, дівчина вдячна Максу за всі пережиті емоції: "Закохатися в тебе було простіше за все на світі!.. Я хочу, щоб ти знав: почуття до тебе були справжніми і чесними! Ти це відчував, Макс, і ти це знаєш! Тисячу разів спасибі! Будь щасливий! Обіймаю".

Щемливий допис вона доповнила зворушливим відео, у якому зібрала всі романтичні моменти з героєм "Холостяка-10": знайомство на вечірці, перше романтичне побачення, чуттєві обійми, пристрасні поцілунки та церемонії троянд.