Новий тиждень на проекті Холостяк 9 сезон продовжився у Франції. Дівчата із новими силами готові підкорювати серце Нікіти. На перше побачення цього тижня відправились загадкова Софія та відверта Даша.

Читайте також: Холостяк 9 сезон 9 серія: хто з дівчат покинув шоу

Нікіта приніс із собою плівкову камеру. Однак, весело час провести не вдалось — дівчата конфліктували і створювали дуже напружену ситуацію. Особливо відзначилась Софія, дівчині знову нічого не подобалось. Холостяк навіть хотів зупинити побачення.

Дивіться повний випуск Холостяк 9 сезон 9 серія онлайн

Та все ж зустріч вирішили продовжити. Наступний крок — проявлення плівки. Тут Софія вже повеселішала — фото їй сподобались.

Настав час для розмови тет-а-тет. Холостяк спробував знайти контакт із Софією та дізнатись, чому вона така незадоволена. Але дівчина продовжувала бути такою ж загадковою.

Тет-а-тет з Дашею був значно відкритіший. Дівчина зізналась про те, вигадала собі нове прізвище. Бо її за це часто дражнили її у школі.

Тоді і Нікіта зізнався, що добре відомі усім його прізвище та ім'я — це псевдонім. Насправді його звати Вадим Кутя. Але як тільки він прийшов працювати на радіо, йому придумали цей псевдонім.

Наступного дня Холостяк прийшов в гості у дім до дівчат. Аби позбутись усіх образ, які можуть бути один в одного, Нікіта придумав ритуал. Кожна дівчина мала по черзі спалювати білу троянду, а разом з квіткою і усі образи.

Читайте також: "Холостяк 9 сезон": що відомо про учасниць романтичного шоу

Наступними на побачення Нікіта запросив Лілю та Олю. Вони відправились смакувати устриці. Але перед тим, як піти до ресторану вони відправились на ферму, де вирощують устриці.

І це було доволі складно, особливо для тендітних дівчат. Але обидві зберігали позитивний настрій.

Після важкого початку побачення на дівчат чекала романтична вечеря. Холостяк приготував для Олі та Лілі ще один сюрприз — вечірні сукні. Тож на вечері обоє мали неперевершений вигляд.

Та Оля почала у своїй звичній манері проявляти незадоволення. Нікіта вирішив з нею поспілкуватися особисто. Та дівчина на контакт не йшла. Вона почала висувати претензії до Холостяка, дорікала, що він робив мало компліментів, ще не водив її в Париж. А потім заявила, що хоче покинути проект до церемонії.

При цьому тет-а-тет з Лілею був кардинально іншим. Дівчина була ніжна і всіляко показувала свою прихильність та позитивне налаштування.

Читайте також: Холостяк 9 сезон 8 випуск: ніжність, скандали та романтика

Під час церемонії троянд усі 4 дівчини — Ліля, Даша, Марина та Софія — отримали свою троянду. Тож більше ніхто не піде з шоу цього тижня.

ХолостякЦе реаліті-шоу побачень, що з'явилося в березні 2011 року на українському телеканалі "СТБ". Шоу є українською адаптацією американського проекту "The Bachelor". Головним героєм 9 сезону став ведучий телеканалу М1 і радіостанції "Русское радио Україна", головний редактор чоловічого журналу XXL (Україна) Нікіта Добринін.

У кожному випуску головний герой зустрічатиметься з одною або відразу декількома дівчатами у різних місцях. Під час зустрічей дівчата повинні сподобатися Холостяку, щоб зацікавити його і позбутися конкуренток.