Творці шоу "Холостяк" обіцяють вразити глядачів романтичними історіями. Зокрема, Добринін намагатиметься здивувати дівчат романтичними побаченнями та подорожами по найкрасивіших місцях світу.

Читайте також: Холостяк 9 сезон 3 випуск: шалена вечірка у клубі та знайомство з друзями

Однак, дівчата, які три місяці боротимуться за серце холостяка також намагатимуться вразити головного героя.

Відомо, що 30-річний телеведучий був одружений, проте після чотирьох років стосунків пара розлучилася. За словами Добриніна, найважливішими критеріями при виборі обраниці стануть її характер та зовнішність.

Головне, щоб вона була моєю людино. З нею повинно бути легко,
– зазначив головний герой.

Романтичні пригоди найголовнішого холостяка країни відбуватимуться з кількома учасницями-дівчатами. Реаліті-шоу традиційно відбуватиметься в 11 випусках, де за 100 хв ефіру ми дізнаватимемося, яка ж красуня зможе найбільше зацікавити холостяка.

Читайте також: Холостяк 9 сезон 2 випуск: перше побачення та хто вибився у фаворитки

У кожному випуску головний герой зустрічатиметься з одною або відразу з декількома дівчатами у різних місцях. Під час зустрічей дівчата повинні сподобатися холостяку, щоб зацікавити його і позбутися конкуренток.

Читайте також: Холостяк 9 сезон 1 випуск: як дівчата дивували Нікіту Добриніна та хто отримав перші троянди

Кількість претенденток з кожним випуском буде зменшуватися, тому що холостяк повинен вирішувати, кого залишити у проекті, а з ким йому зовсім не вдасться пов’язати долі. У фіналі залишаться тільки дві дівчини і лише після знайомства з батьками Холостяка, герой зробить свій важливий вибір у шоу – запропонує одній з них руку і серце.