У новому випуску шоу "Холостяк" 10 сезон холостяк продовував запрошувати учасниць на індивідуальні побачення та дізнаватися про них більше. Але не все йому подобалося в дівчатах.

Цікаво! Холостяк 10 сезон 9 випуск: хто покинув проєкт у цьому ефірі

Так, в середині випуску шоу Максим відправив додому Настю ще після їхнього побачення, не дочекавшись церемонії троянд. А все через те, що дівчина досі не визначилася, чи хоче з ним стосунків та побачення організувала в астролога.

Зазначимо, що дівчина народилася в Сумській області і займається танцями. Вона захоплюється своєю професією та любить подорожувати. А її мета в житті: багато подорожувати та зустріти справжнє кохання.

Варто побачити Холостяк 10 сезон 9 випуск: побачення дівчат в Єгипті і скандальне повернення Даші

Цікаво, що на церемонії троянд у шоу Максим покликав Дашу та сказав, що пам’ятає всі моменти з нею. Проте, оскільки вона їх не дуже цінує, то він вирішив провести їй додому. Але в машині дівчина побачила запрошення на індивідуальне побачення в Єгипті, а це означає, що вона не покидає проєкт. Пара навіть поцілувалася в кінці.

Цікаво! Холостяк 10 сезон: всі учасниці шоу

Холостяк 10 сезон 8 випуск: дивіться відео онлайн

Холостяк Популярне шоу побачень вперше з'явилося в березні 2011 року та є українською адаптацією американського проекту The Bachelor. Головним героєм 10 сезону став професійний авіатор та власник льотньої школи в Маямі Максим Михайлюк.

У кожному випуску головний герой влаштовує побачення з красивими учасницями у різних місцях. Під час зустрічей дівчата повинні сподобатися Холостяку, щоб зацікавити його і позбутися конкуренток.