Все менше місць залишається на проєкті "Холостяк" 10 сезон, тому боротьба учасниць за серце Максима стає все запеклішою. Дівчата покидають шоу щотижня. Сьогодні проєкт залишила Наталія.

Цікаво! Холостяк 10 сезон 5 випуск: потрійне побачення та індивідуальні зустрічі з поцілунками

Максим розповів, що вона справила на нього арне перше враження, але він впевнений у своєму виборі.

Зазначимо, що дівчина живе в Дніпрі та працює правою рукою великого інвестора в швейцарській інвестиційній компанії. Також вона створила власний онлайн-курс з навчання особистих асистентів – навчає і підбирає персональних помічників.

Захоплюється Наталія подорожами, бізнес-проєктами, екстремальними видами спорту. Мріє стати топовим професіоналом у своїй ніші, подорожувати і насолоджуватися кожним днем ​​життя.

Цікаво! Холостяк 10 сезон: всі учасниці шоу

Холостяк 10 сезон 5 випуск: дивіться відео онлайн

Холостяк Це популярне шоу, на якому головний холостяк країни шукає своє кохання та ходить на побачення з різними дівчатами. Проєкт вперше з'явився в березні 2011 року на українському телеканалі "СТБ". Шоу є українською адаптацією американського проекту The Bachelor.

Головним героєм цього – 10 сезону став пілот та власник льотньої школи в Канаді Максим Михайлюк. У кожному випуску головний герой зустрічається з кількома дівчатами у різних місцях.