Ювілейний сезон найромантичнішого шоу країни наближається до довгоочікуваної розв'язки. Вже цієї п'ятниці Максим Михайлюк назве ім'я тієї дівчини, яка змогла полонити його серце та з якою прагне будувати стосунки поза межами проєкту. А поки що Макс розповідає шанувальникам про життя до шоу. Днями на його інстаграм-сторінці з'явилася серія сімейних кадрів.

Читайте також: "Холостяк" Максим Михайлюк: Після минулих стосунків я втратив надію на справжнє кохання

В 11 випуску "Холостяка" Михайлюк познайомив Віку, Дашу і Дану із своїми батьками. Під час ефіру він зазначив, що думка мами і тата у його житті дуже важлива, проте остаточне рішення він прийматиме сам.

На фотографіях, які Максим поширив у мережі, він зображений разом із батьками. Вони обіймаються та виглядають неймовірно щасливими. У короткому підписі знімків Максим висловив свою любов до близьких людей, написавши: "Кохані".


Максим Михайлюк з батьками / Instagram / @flymax305


"Холостяк" Максим Михайлюк / Instagram / @flymax305


Пілот Максим Михайлюк з батьками / Instagram / @flymax305

Нагадаємо, вже цієї п'ятниці о 19:00 на телеканалі "СТБ" відбудеться фінал десятого сезону шоу "Холостяк". Максиме проведе незабутні дні разом із Дашою та Даною в Барселоні. Саме тоді він оголосить ім'я тієї, з ким бачить себе у майбутньому.