У передостанньому випуску шоу "Холостяк" 10 сезон проєкт покинула 26-річна Вікторія. Відтак, за перемогу боротимуться запеклі суперниці Даша і Дана.

Читайте також Холостяк 10 сезон 11 випуск: як пройшли напружені знайомства дівчат з батьками Максима

Вікторія в 11 випуску "Холостяка" мала можливість познайомитись з батьками Максима в Одесі та побачити перше летовище, на якому холостяк починав кар'єру пілота. На вечері з рідними Макса Вікторія, як завжди, багато говорила і показувала себе лише з позитивної сторони. На питання друга Максима, чи може вона назвати якісь свої недоліки, вона лише назвала надмірну пунктуальність, яку все ж перетворила у "плюс". Батьки холостяка в 11 випуску зізнались йому, що вона намагається у всьому всім сподобатись, але поводить себе не надто чесно та відверто. Вікторія стала єдиною з трьох фіналісток, про яку залишились настільки неоднозначні враження у батьків Максима Михайлюка.

До теми Холостяк 10 сезон: всі учасниці шоу

Незважаючи на її хазяйновитість і вміння підтримати веселу розмову, холостяк прислухався до батьків і підтвердив власні сумніви, що їм немає дороги в спільне майбутнє. Відтак він попрощався з Вікторією назавжди в проєкті "Холостяк".

Холостяк 10 сезон 11 випуск: дивіться відео онлайн (відео з'явиться згодом)

ХолостякЦе реаліті-шоу побачень, що з'явилося в березні 2011 року на українському телеканалі "СТБ". Шоу є українською адаптацією американського проекту The Bachelor.
Головним героєм 10 сезону став професійний авіатор та власник льотньої школи в Маямі Максим Михайлюк. До суперфіналу шоу дійшли всього двоє дівчат – Дана і Даша, але лише одна стане переможницею проєкту і підкорить серце холостяка.