У попередньому випуску шоу "Холостяк" троє дівчат покинули проект. Нікіта Добринін вирішив не затягувати їхні сподівання та відверто зізнався, що не зможе побудувати стосунки з красунею, яка до кінця не щира з ним.

Читайте також: Холостяк 9 сезон 4 випуск: ніжні поцілунки на побаченнях та істерика серед дівчат

Тому у четвертому випуску романтичного шоу учасниці з острахом очікували церемонії троянд. Ще більше масла у вогонь додав конфлікт щодо прихованого телефона в Олі.

Після звернень красунь Нікіта Добринін вперше прийшов на церемонію троянд з дуже сердитим обличчям. Однак не Оля покинула першою шоу, а Аня. Дівчина записала чуттєве повідомлення зі згадкою про минуле побачення. Однак здебільшого вона сприймає всі події із сердитим незадоволеним обличчям. Нікіта Добринін зізнався, що не бачить майбутнього з нею.

Читайте також: "Холостяк 9 сезон": що відомо про учасниць романтичного шоу

Це не означає, що я погана, але просто не його. Просто серйозна дівчина, не буду це приховувати. Але мудрості ще би хотіла набрати,
– прокоментувала Аня.

Наступною шоу несподівано покинула Настя. Нікіта Добринін не покликав її на приватну бесіду, а при всіх пояснив, що не бачить з нею майбутнього, адже немає почуттів до красуні. Зі сльозами на очах Настя розпрощалась із телеведучим.

А от Наталя змушена була понервувати: вона вже подумки прощалась із Нікітою Добриніним. Однак герой шоу "Холостяк 9 сезон" вручив емоційній красуні свічку у формі троянди. Відтак вона залишилась у проекті.

ХолостякЦе реаліті-шоу побачень, що з'явилося в березні 2011 року на українському телеканалі "СТБ". Шоу є українською адаптацією американського проекту "The Bachelor". Головним героєм 9 сезону став ведучий телеканалу М1 і радіостанції "Русское радио Україна", головний редактор чоловічого журналу XXL (Україна) Нікіта Добринін.

У кожному випуску головний герой зустрічатиметься з одною або відразу декількома дівчатами у різних місцях. Під час зустрічей дівчата повинні сподобатися Холостяку, щоб зацікавити його і позбутися конкуренток.