Про це пише видання Daily Mail. У книзі Ламар згадав історію, як він зраджував дружині в номері готелю з кількома дівчатами, а Хлої приїхала та застала його серед оголених жінок.

Читайте також: Жертва "серійних зрадників": Хлої Кардашян заявила, що готова знову вийти заміж

Тоді Кардашян побила одну зі стриптизерок, в обіймах якої розважався її зрадливий та хтивий чоловік. "Вона відкрила двері і накинулася на першу-ліпшу дівчину", – розповів Одом.

Крім того, баскетболіст на шоу Дженні Маккарті сказав, що зраджував Хлої Кардашян постійно та навіть не може порахувати, скільки разів це було.

"Я стільки раз порушував свої клятви з Хлої, що просто не можу згадати всі випадки. Не знаю, чому Хлої залишалася зі мною", – додав баскетболіст.


Хлої Кардашян і Ламар Одом / Getty Images

Приголомшує те, що після згадок баскетболіста про побиття стриптизерки Хлої написала йому ласкаве повідомлення, про це переконує екс-чоловік. "Вона сказала, що навіть не думала, що я пам'ятаю цю історію в готелі", – сказав Ламар Одом.

Додамо, Хлої виховує дитину, дівчинку Тру, яку народила передчасно від екс-бойфренда Трістана Томпсона, коли дізналася про його зраду. Перший раз Кардашян пробачила невірному хлопцю. Однак 16 лютого Томпсон відправився у нічний клуб в Лос-Анджелесі, де провів ніч з найкращою подругою Кайлі Дженнер, Джордін Вудс. Після цього Хлої вирішила не пробачати вдруге невірність і розірвати стосунки з Томсоном.