Через 12 днів після пологів Хіларія порадила всім матусям і шанувальницям її акаунту не спішити із відновленням тіла, оскільки кожний організм жінки індивідуальний.

Читайте також: Алек Болдвін вперше показав новонародженого сина: чарівне фото

"Усі пологи різні, і ваш лікар зможе порадити вам, коли вам можна почати (займатися спортом). Коли будете в змозі, то будьте терплячі зі своїм тілом. Ви багато через що пройшли та створили дещо прекрасне. Усвідомлюйте це день за днем, рух за рухом, ви повернете собі свою силу та почуватиметеся чудово", – підказала Хіларія.

І не дивно, що фігура щасливої матусі швидко повернулась у форму. Жінка встигає не лише займатись вихованням чотирьох дітей, а й займатись спортом з новонародженим сином.

Варто додати, що після пологів Хіларія відверто показала, як виглядає її тіло. Тому тепер можна побачити, як кардинально змінилася її фігура після комплексу вправ та дієти.

Нагадаємо, що п'ята дитина голлівудського кіноактора народилась 23 травня. Зазначимо, що в 6-річному шлюбі з Алеком Болдвіном, інструкторка з йоги та фітнесу народила доньку і трьох синів. Окрім того, 60-річний актор має ще одну доньку від першого шлюбу з Кім Бейсінгер.