Kyivstoner "не знав", що в Україні війна

Український відеоблогер зняв у Києві обурливе відео з росіянами з Челябінська. На це звернув увагу активіст Сергій Стерненко.

Цікаво Ніяких концертів: СБУ запевнила, що Моргенштерн в Україну не потрапить

На питання до Kyivstoner, справжнє ім'я якого Альберт Васильєв, про те, що його робить щасливим, той відповів: "Хіба можна бути нещасливою людиною?". Після того репер підняв руки вгору та пошепки промовив "Росія, Росія". Усе це супроводжується сильним сміхом. Росіянам такі висловлювання Kyivstoner сильно сподобалися.

Те, що він намагався прокричати, мене не здивувало. Kyivstoner давно та послідовно підтримує Росію і не бачить у цьому абсолютно нічого поганого. Здивувало те, що він це зробив просто у серці Києва,
– заявив Стерненко.

До речі, згодом у листуванні відеоблогер побідкався, що скандувати "Росія" – не злочин. На зауваження про те, що в Україні війна з Росією той подивувався: "Зачекай. Війна? У нас зараз війна? У Львові війна?".


Kyivstoner вдав, що не знає про те, що в Україні війна / Фото Сергія Стерненка

Що відомо про Kyivstoner

Популярність Васильєв здобув завдяки своєму ютуб-каналу "Бюджетний Гай Річі" та участі у групі "Гриби". У 2017 році він покинув групу та почав сольну кар'єру. Відомо, що репер часто виступає у Москві. Крім того, він дружить з "кримнашистом" Бастою.