На щорічній церемонії премій People's Choice Awards 2019 нагороджуються знаменитості за підсумками голосування глядачів в Інтернеті. На захід завітало чимало знаменитостей: сестри Кардашян, Дженніфер Еністон, Пінк, Зендая та інші. Найефектніше виглядала Гвен Стефані, яка отримала титул ікони стилю. Додамо, що у 2018 році ним володіла британська дизайнерка Вікторія Бекхем.

Читайте також: Повний перелік переможців People's Choice Awards

Для червоної доріжки співачка одягнула білосніжну сукню з довгим шлейфом і чорним бантом з колекції Verá Wang. Цікаво виглядає на сукні надпис "FASHION ICON". Стилісти доповнили look Гвен Стефані оксамитовими рукавичками, колготками у сітку і чорними ботфортами.


Гвен Стефані / Getty Images


Гвен Стефані / Getty Images

На сцені Гвен Стефані зізналася, що на її стиль вплинули мама і бабуся, відтак вона завжди любила моду. "Це був вроджений інстинкт тому, що в будинку було завжди дуже багато класного одягу", – зазначила співачка.


Гвен Стефані / Getty Images

На червоній доріжці церемонії Гвен Стефані позувала перед об'єктивами папараці разом зі своїм коханим Блейком Шелтоном, з яким вона зустрічається з 2015 року.


Гвен Стефані і Блейк Шелтон / Getty Images