Сюжет запального фільму створений за мотивами творів Ярослава Барнича. Адаптувала сценарій для кінострічки та втілила його в життя талановита Олена Дем’яненко.

Читайте також: Топ-10 цікавих фактів про комедію "Я, Ти, Він, Вона", які вражають

Про що фільм "Гуцулка Ксеня"

У центрі комедії – молодий хлопець Яро, який живе в Америці. Однак парубок змушений повернутись до України, адже його батько перед смертю заповів 1 мільйон доларів. Та отримати немалу суму парубок зможе тільки після одруження зі свідомою українкою. Знайти наречену хлопець вирішує у колоритній Ворохті.

Яскрава комедія наче знята не в Україні. Це відзначили й користувачі мережі після перегляду першого офіційного трейлеру до фільму "Гуцулка Ксеня". Все тому, що над кінострічкою працювала міжнародна акторська команда: Варвара Лущик (Україна), Максим Лозинський (США), Олів’є Бонжур (Бельгія), Ігор Цішкевич (США), Олег Стефан (Україна), Катерина Молчанова (Україна), фрік-кабаре “Dakh Daughters”. Велику лепту у створення комедії вніс і популярний гурт "ДахаБраха".

Трейлер до комедії

Всередині грудня 2018 року автори фільму "Гуцулка Ксеня" презентували перший трейлер комедії. Колоритний ролик переглянули понад 200 тисяч користувачів мережі, при цьому тизер зібрав майже 5 тисяч вподобань.

Перший трейлер до комедії "Гуцулка Ксеня": дивіться відео