Співачка досить рідко говорить про родину публічно. Її чоловік, з яким вона перебуває у шлюбі протягом 15 років, постійно залишається в тіні, хоч і завжди підтримує співачку. Про їхні стосунки Оля часто жартує. Проте в інтерв'ю для журналу "Караван" виконавиця відверто зізналася, що їхній шлюб не можна назвати ідеальним. Вони також часто сваряться та навіть погрожують одне одному розлучитися.

Читайте також: Слава Камінська назвала причину розлучення з чоловіком: подробиці

Часто ми сприймаємо розлучення або розставання як щось жахливе. У мене з чоловіком, звичайно, теж бувають розбіжності. Ми можемо кричати один на одного, заявляючи, що розлучимося,
– розповіла зірка.

Стосовно поділу майна відповідь чоловіка однозначна – залишить все дружині і піде.

Ну як можна розлучитися з таким ідеальним чоловіком? Як кажуть у відомому мультфільмі: "Така корова потрібна самій",
– віджартовується Оля Полякова.

Крім того, виконавиця навіть спілкувалася на тему розлучень зі своєю старшою донькою Машею. Дівчинка з розумінням ставиться до можливості такого рішення батьків. Вона розуміє, що дорослі в будь-якому випадку повинні бути щасливими.

Але я думаю, що ви з татом нещасливі,
– додала дівчинка.

Мій досвід життя з чоловіком свідчить про те, що люди повинні приносити одне одному щастя! І тільки в цьому випадку вони можуть жити разом. Якщо цього не відбувається, потрібно або працювати над стосунками, або змінювати партнера. І нічого страшного в цьому немає,
– запевняє знаменитість.

Що відомо про стосунки Олі та Вадима Полякових?

Майбутнє подружжя познайомилося на початку 2000-х років. Тоді співачку запросили виступити на корпоративі, приуроченому до дня народження Вадима. Як з'ясувалося, співачку, яка тільки пробивала собі шлях до першого ешелону українського шоу-бізнесу, не попередили, що вона буде виступати перед бізнес-елітою. Це мав бути благодійний виступ для хворих дітей. Але коли ситуація з'ясувалася, іменинник пообіцяв віддячити гонораром. Це була закрита вечірка і знайомство, яке перевернуло життя виконавиці з ніг на голову.

Подружжям пара стала 2004 року, а вже наступного у них народилася донька Маша. Вперше свого чоловіка Полякова показала після 11 років подружнього життя.