До прем'єри восьмого сезону серіалу "Гра престолів" залишилося менше, ніж два тижні. Тому творці серіалу залишають все менше інтриг. Проморолик з фінального сезону з'явився на сторінці шанувальників серіалу в Twitter.

Читайте також: В очікуванні 8 сезону: актори з "Гри престолів" стали зірками нових обкладинок

У проморолику показано майже всіх улюблених героїв серіалу, а також глядачі мали змогу побачити ті моменти, які не ввійшли до офіційного трейлера 8 сезону. У короткому 30-секундному відео, якого немає на офіційних платформах помітно, як дракони пролітають над Вінтерфелом, а також показані відеокадри із запеклої битви.

Що таке "Гра престолів"?Фентезійний серіал, створений на основі циклу романів "Пісні льоду і полум'я" телеканалом НВО. Хоч автор циклу Джордж Мартін написав перший роман у 1996 році, серіал вийшов на екрани лише через 15 років – у 2011 році. Однак події саги вже обігнали сюжетні лінії, які описані в книгах. Тому шостий, сьомий та восьмий (останній) сезони серіалу базуються на чернетках книг, які ще не з'явились на прилавках книгарень.

Прем'єра фінального 8 сезону серіалу "Гра престолів" відбудеться на телеканалі HBO 14 квітня 2019 року. Згідно з анонсом, він буде містити всього 6 серій тривалістю близько 7 годин.