Сьогодні рекомендовано слідкувати за своїми витратами та не витрачати надто багато грошей на речі, які вам не є життєво необхідними. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також Гороскоп на 2020 рік Білого Щура: які прогнози підготували астрологи для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 9 травня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп на 9 травня 2020 для Овнів

Від великих покупок варто відмовитись. Краще складіть список того, що плануєте купити і поверніться до нього наступного дня.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп на 9 травня 2020 для Тельців

Уникайте спілкування з людьми, які вам не подобаються або викликають у вас негативні емоції.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Гороскоп на 9 травня 2020 для Близнюків

З Близнюками злий жарт зіграти може їхня щирість, особливо з тими, хто полюбляє відверто розповідати про свої почуття та надто відкриватися іншим.

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп на 9 травня 2020 для Раків

На тих, хто зуміє сконцентруватися на важливому, чекає успіх у починаннях. Ймовірно, що вам вдасться налагодити важливі контакти та продумати сміливі ідеї.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Гороскоп на 9 травня 2020 для Левів

Ваші стосунки з близькими та друзями стануть більш розслабленими і теплими. Це сприятливий час, щоб поговорити про приємні речі. Можливо, на вас сьогодні чекають маленькі, але приємні сюрпризи.

Читайте також Гороскоп на тиждень 4 – 10 травня 2020 для всіх знаків Зодіаку

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Гороскоп на 9 травня 2020 для Дів

Є високі шанси, що сьогодні вам захочеться ввечері більше часу побути наодинці. Візьміться за свої справи, особливо за ті, виконання яких ви відкладали вже давно.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп на 9 травня 2020 для Терезів

Для Терезів цей день може виявитися доволі несприятливим. Можуть виникнути несподівані проблеми, для вирішення яких потрібно проявити максимальну розважливість і стриманість.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп на 9 травня 2020 для Скорпіонів

Астрологи рекомендують Скорпіонам взятися за складення плану на найближчі дні та місяці. Розберіться зі своїми фінансами, бажаннями, завданнями.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Гороскоп на 9 травня 2020 для Стрільців

Тим, у кого є пара, варто постаратися не шукати мінусів у своїй другій половинці, а натомість постаратися зрозуміти мотиви його дій. Так ви зможете зберегти стосунки гармонійними та міцними.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Гороскоп на 9 травня 2020 для Козерогів

Сьогодні не варто брати гроші в борг. Краще подумайте, де ви можете підзаробити. Можливо й виявиться, що нова річ вам не так вже й потрібна.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Гороскоп на 9 травня 2020 для Водоліїв

Інтелектуальні здібності Водоліїв сьогодні будуть повністю активізовані. Нові знання вам сьогодні просто життєво необхідні. Якщо проведете день в лінощах і апатії, то ризикуєте втратити хороший шанс у житті.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп на 9 травня 2020 для Риб

Через високу концентрацію та уважність сьогодні можна займатися відповідальними справами, шанси припуститися помилки мізерні.