День обіцяє видатися захопливим. Великі починання вдаватимуться легко, як і малі справи. Тим, хто задумав романтичні побачення, варто з легкістю підходити до справи та надміру не хвилюватися. Читайте гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку у нас на сайті.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 6–12 травня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 9 травня для всіх знаків зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гороскоп на 9 травня 2019 для Овнів

Перед вами з’являться нові можливості – не бійтеся за них братися та рухати своє життя вгору! Мудрість і витримка супроводжуватимуть вас сьогодні, а тому складні справи та завдання даватимуться легко.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Гороскоп на 9 травня 2019 для Тельців

Полегшено зможете видихнути і після неприємної та серйозної розмови, яка вже давно назрівала. Не забудьте у цей день і про розваги та амурні справи – ви цього заслужили!

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Гороскоп на 9 травня 2019 для Близнюків

Сміливо беріться за реалізацію задуманого на сьогодні – вдача на вашій стороні. Звісно, не забувайте про легку обережність, уважність та не надміру серйозне ставлення до всього.

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп на 9 травня 2019 для Раків

У цей день життя може затягнути Раків у потужний вир – багато справ, планів, зустрічей. Вмикайте найвищі потужності та беріться за роботу. Якщо не лінитиметься вкладені зусилля повернуться сторицею і вже незабаром ви насолоджуватиметеся прекрасним результатом.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Гороскоп на 9 травня 2019 для Левів

Сьогодні вам може бути важко налаштуватися на роботу. Проте попрацювати все ж варто, бо зараз поганий час для ледарювання.

Будьте обережними з грішми, особливо коли відправляєтеся на шопінг. Ймовірні необдумані витрати з часом можуть вас засмутити.

Читайте також: Гороскоп на 2019 рік Жовтої Свині: які прогнози підготували астрологи для всіх знаків зодіаку

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Гороскоп на 9 травня 2019 для Дів

У Дів настав сприятливий час для укладення договорів та союзів. Також вдало протікатиме спілкування.

Завдяки новій кооперації ви зможете вирішити чималу кількість застояних питань. Зараз вам варто плекати щире відчуття колективізму та вірити в спільну справу, інакше успіх втече.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Гороскоп на 9 травня 2019 для Терезів

Зараз сприятливий час покупок дрібних речей тривалого користування. Підходьте до покупок з розумом, щоб за кілька тижнів не бігти в ремонт чи магазин. Пам’ятайте, що краще мати менше, але якіснішого.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Гороскоп на 9 травня 2019 для Скорпіонів

Легко сьогодні вдаватимуться обговорення політики та нових ідей, на що, імовірно, витратити доведеться немало часу. Підтримку сьогодні передовсім варто шукати серед рідних.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Гороскоп на 9 травня 2019 для Стрільців

Стрільцям ввечері варто маскимально відключитися від щоденних обов'язків. Віддайте перевагу розмовам, книжкам, прогулянкам. Особливо це стосується найбільш заклопотаних представників знаку.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Гороскоп на 9 травня 2019 для Козерогів

Козероги не дозволять іншим у цей день посягати на свої призи та прибутки. Головне не встрягайте у надто гучну словесну перепалку!

День буде вдалим для прийняття непростих рішеннь. Радитися можна з Овнами та Тельцями, втім лиш, якщо бачите, що їхні слова підкріплені діями.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Гороскоп на 9 травня 2019 для Водоліїв

Водоліям доведеться більше часу присвятити родині чи товаришам. Імовірно, що доведеться задіяти усі відомі вам трепетні почуття, щоб справді стати хорошим помічником у не найлегшу хвилину.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Гороскоп на 9 травня 2019 для Риб

Сьогодні Риби будуть щасливими, неспокійними та дуже цікавими. Ви просто таки будуте хотіти долучитися до кожної зустрічі та справи! Нічого не минатиме без Риб цього дня. Через таку гіперактивність представники знаки отримають можливість познайомитися з новими друзями та отримати цікаву інформацію.